سر رسید چرمی , تولید کننده جلد چرمی سر رسید , قیمت سر رسید چرمی, خرید سر رسید چرمی , فروش سر رسید چرمی , جلد سر رسید چرمی , تولیدی جلد سر رسید چرمی ۹۷

مقدمه ی بر سر رسید ها

سالنامه در واقع یک دفتر یا کتاب است که اطلاعاتی در مورد اتفاق های رخ داده در سال به ما نشان میدهد.ممکن است در سالنامه موضوعاتی متفاوتی مانند سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و … پوشش داده شود و یا فقط یک موضوع را پوشش بدهد.  در سالنامه مناسب های ذکر می شوند که به هر دلیلی باید آن حادثه ، اتفاق یا تاریخ زنده نگه داشته شود.سالنامه های متفاوتی در طی این سال ها چاپ شده اند که می توان به برخی از آنها مانند دستیار مهندس،مشاور،حسابداری، دانش آموزی و … اشاره کرد.

سر رسید چرمی

اگر بخواهیم به زبانی ساده سررسید را تعریف کنیم باید بگوییم که سر رسید چرمی یک دفترچه یادداشت با تاریخ روزانه است. البته این روزها دیگر استفاده از سر رسید به یادداشت ختم نمی شود بلکه برای کاربردهای متنوعی که دارند برای رشته های متفاوت ساخته شده اند.  اگر می خواهید یک محصول تبلیغاتی ارزشمند داشته باشید می توانید از سر رسید چربی استفاده کنید.در ادامه این پست در مورد سر رسید ها اطلاعات کلی را برای شما عزیزان قرار داده ایم.

سر رسید چرمی

صفحات داخلی سررسید شامل چه اطلاعاتی هستند

هر سررسید از نظر محتوایی شامل چند بخش است

  1. مقدمه : در این قسمت به صفحه ی اختصاص می یابد که مشخصات صاحب سالنامه را شامل میشود و یا تصویری از عید نوروز یا تصویر محصولات شرکت و .. است.
  2. صفحات داخلی سررسید : صفحات داخلی خود به چندین قسمت تبدیل می شوند ولی به صورت کلی به صفحه یادداشت روزانه تاریخ دار اختصاص دارد.
  3. قسمت پایانی : در این بخش صفحاتی وجود دارد که می تواند شامل اطلاعات تماس ،تلفن های ضروری ، اطلاعات مهندسی و … باشد.

انواع صفحه بندی سالنامه بر اساس تاریخ

سررسیدهای هفتگی : در این گونه سررسیدها در هر دو صفحه تاریخ یک هفته ذکر شده است که معمولا از نمونه برای یادداشت برداری استفاده می شود.

سررسید های دو روز شمار : در این سررسیدها در هر صفحه ، تاریخ دو روز هفته نوشته شده که برای افرادی مناسب است که در روز یادداشت برداری کوتاهی دارند.

سررسید روز شمار با پنج شنبه و جمعه باهم : برخی از سر رسیدها بدین صورت هستند که هر صفحه یک روز را نشان میدهد ولی فقط پنج شنبه و جمعه با هم هستند.معمولا شرکت ها جمعه تعطیل هستند و نیازی به یادداشت برداری ندارند.

سررسید برای هر روز به صورت جداگانه : در این سررسیدها هر روز هفته به صورت جداگانه در یک صفحه است حتی جمعه ها.

جلد چرمی سر رسید ها

تولید کننده جلد چرمی سر رسید : برای تولید جلد چرمی سر رسید معمولا از جلدهای سخت استفاده می کنند که روکش های متفاوتی داشته اند.مثلا می توانند از روکش های سلفونی ، چرم مصنوعی و طبیعی ،ترمو یا گالینگور استفاده کرد البته فراموش نکنید تولید کننده گان با سلیقه و توانایی که دارند از روکش های متفاوت دیگر نیز استفاده می کنند.

صحافی های متفاوت انواع سررسید :

صحافی سر رسید ها با توجه به نوع صفحه داخلی آنها با یکدیگر متفاوت هستند ولی می توانیم به صحافی فنردوبل یا فنر مارپیچ ، صحافی کلاسوری ، صحافی دوخت یا دوختی اشاره کنیم.

سایزهای متنوع سر رسید ها

هر تولید کننده می تواند بنا به سلیقه خود سایزهای متنوعی را برای سر رسید ها قرار بدهد ولی معمولا برای اینکه ضایعات کمتری را داشته باشند وهمچنین قیمت تمام شده آنها به صرفه تر باشد از موارد زیر استفاده می کنند :

تولید کننده جلد چرمی سر رسید

سایز رحلی : معمولا از این سایز برای سر رسید های استفاده می شود که مختص مدیران است و می توانند فضای یادداشت برداری بیشتری نسبت به سر رسید وزیران داشته باشند. سایز این گونه سر رسید ها کمی از آچار کوچک تر است و می توان گفت تقریبا ۲۱ در ۲۸٫۵ سانتی هستند.

سایز وزیری : معمولا این سایز اندازه کتاب درسی است و جز یکی از پرمصرف ترین و مناسب ترین سایزهای سررسید می باشد. بصورت تقریبی می توان گفت سایز ب ۵ می باشند و  ۲۵در۱۷٫۵سانتی هستند که حدود ۵ میلی متر تا یک سانتی بعد از صحافی کوچکتر می شوند.

سایز رقعی : از سایز وزیری کوچکتر است و می توان گفت ۲۱ در ۱۴٫۵ سانتی متری می باشد و با سایز استاندارد آ۵ یکسان است.

سایز پالتویی : این مدل در دو سایز بزرگ ۱۱٫۵ در ۲۲٫۵ سانتی متری و کوچک در ۱۱ در ۲۰سانتی متری ساخته می شود.

سایز جیبی : این سایز تقریبا ۱۴٫۵ در ۱۰سانتی متر است که با سایزآ۷ استاندارد تقریبا یکسان است.

البته سایزهای که در قسمت فوق ذکر کرده ایم به صورت تقریبی می باشند و ممکن است بعد از صحافی تغییر کنند.

چاپ سررسید  چرمی به صورت اختصاصی

سررسید ها به عنوان محصولاتی هستند که در تبلیغات بسیار مهم می باشند و سازمان و شرکت های مختلف آنها را به صورت اختصاصی سفارش میدهند .معمولا به سه روش زیر سررسیدهای اختصاصی چاپ می شوند:

  1. چاپ اختصاصی تنها روی جلد : در این روش چاپ سررسید اختصاصی معمولا از چاپ طلاکوب یاسیلک و داغکوب استفاده می گردد و روی سر رسید های که پیش تر چاپ شده اند لوگو و شماره تلفن مشتری چاپ می شود.
  2. چاپ اختصاصی روی جلد و اضافه نمودن صفحه های تبلیغاتی : در این گونه روش چاپ علاوه بر اینکه چاپ روی جلد انجام می شود ،تعدادی صفحه تبلیغاتی مطابق نظر مشتری تهیه می شود و به درون سررسید از قبل تولید شده اضافه می شوند وبعد از صحافی به مشتری تحویل داده می شود.البته مشتری می تواند درخواست دهد تا لوگوی شرکت یا سازمانش در همه ی صفحات سر رسید چاپ گردد.
  3. چاپ اختصاصی کامل سررسید چرمی : در این روش تمام صفحه هات سررسید و جلد و همچنین صفحه های تبلیغاتی با توجه به درخواست مشتری به شکل اختصاصی چاپ کی شود. البته اگر میزان درخواست سررسید زیاد است می توان از این مورد استفاده کرد ولی در غیر اینصورت روش های گذشته توصیه می شود.

سر رسید چرمی ۱۳۹۷

یکی از محصولاتی که هر ساله سازمان ها و شرکت های مختلف به کارمندان و کارکنان خود هدیه می دهند سر رسید چرمی و سالنامه است. پس طبیعی است که آنها بخواهند سالنامه و سر رسیدی را هدیه دهند که زیبایی ویژه ی داشته باشد و همچنین از کیفیت خوبی نیز برخوردار باشد.

یکی از مواردی که سبب شده استقبال خوبی از سر رسید چرمی به وجود بیاید این است که هم می تواند مورد استفاده برای افراد مختلف قرار بگیرید و هم قیمت پایینی به نسبت هدیه های دیگر دارد.

شرکت های مختلفی وجود دارد که سررسیدهای متفاوتی تولید می کنند و همیشه سعی می کنند سررسیدهای را تولید نمایند که نیازهای مشتریان خود را برطرف کنند. ما برای تولید سالنامه ۱۳۹۷ و سررسید ۱۳۹۷ و تقویم های رومیزی از ابتدای سال ۹۶ در تلاش هستیم تا بتوانیم این محصولات را با طراحی های زیبا همراه با کیفیت و سایز های متنوع برای مشتریان خودمان آماده کنیم و این روند را تا شهریور هر سال ادامه میدهیم بعد از اینکه تمامی مراحل انجام شد ؛ ما آماده هستیم تا سازمان فیفه تقویم سال ۹۷ را اعلام نماید تا بتوانیم صفحات درونی محصولات را مطابق با تقویم تنظیم کنیم.

شرکت های که می خواهند سررسیدهای سال ۹۷ را در تیراژهای بالا سفارش بدهند باید زودتر اقدام کنند تا بتوانند بدون معطلی محصولاتشان را دریافت نمایند. ما همیشه در تولید سر رسید سعی کرده ایم تا بتوانید تحولی بزرگ در سررسیدها پدید بیاوریم تا مشتریان عزیز رضایت کامل را داشته باشند.  استفاده از طرح ها و مدل های جدید همیشه سرمشق ما بوده و تضمین کیفیت محصول برای مشتریان را همیشه در سطر کارهای خود قرار داده ایم.

شما می توانید سفارش سررسید را در سایزهای متنوع و طرح های جدید از ما بخواهید…


تولید کننده جلد چرمی سر رسید

تولید کننده جلد چرمی سر رسید : نیکاگستروارنا در راستای اهداف بلند مدت خودد برای بهبود کیفیت خدمات چاپ سر رسید , سالنامه , تقویم اقدام به تولید جلد چرمی سر رسید کرده است تا بهتر از  همیشه بتواند پاسخگوی نیاز های مشتریان خود شود . از این رو تمام واسط های تجاری را حذف کرده تا مشتری مستقیم با تولید کننده جلد چرمی سر رسید ارتباط برقرار کند. ما همیشه دوست داریم محصولات با کیفیت و مقاوم را به مشتری ارائه کنیم و برای این کار تلاش فراوان انجام خواهیم داد اولویت کارهای ما رضایت مشتری است و لذا همیشه دوست داریم که بهترین باشیم.

برای کسب اطلاع از ارتباط مستقیم با تولید کتنده جلد چرمی سر رسید می توانید با شماره های تماس ما در نیکاگستروارنا تماس بگیرید.