دفترچه یادداشت چرمی , مستقیم با تولید کننده دفترچه یادداشت چرمی , خرید دفترچه یادداشت چرمی , فروش دفترچه یادداشت چرمی , قیمت دفترچه یادداشت چرمی : یکی از محبوبترین محصولات نیکاگستروارنا در زمینه تولید سر رسید چرمی  , سالنامه , تقویم و … تولید انواع دفترچه یادداشت چرمی می باشد.که خیلی برای تبلیغات جالب و زیبا است . از مهمترین مزیت دفترچه یادداشت چرمی نیکاگستروارنا کیفیت بالای چرم به کار رفته شده در تولید دفترچه  یاداشت چرمی می باشد.

 

دفترچه یادداشت چرمی

 

دفترچه یاداشت چرمی در انواع متنوع رنگ ها تولید می شود . از جمله قرمز , نارنجی , سبز , زرد , بنفش و… همچنین تنوع اندازه نیز بسیار زیاد است و در اندازه های سفارشی و اختصاصی نیز می توانیم خدمات ارائه کنیم .

دفترچه یادداشت چرمی دارای  در دو مدل زیر را بررسی می کنیم

دفترچه یادداشت چرمی خبرنگاری

اندازه این دفترچه یاداشت A6 است و جنس جلد آن چرم مصنوعی ایتالیایی می باشد. این نوع دفترچه ها چون بیشتر افردای که خبر تهیه می کنند. استفاده می کنند دارای محلی برای خودکار هست همچنین جندتا موقعیت هم برای قرار دادن کارتهای اعتباری فرد تعبیه شده است. و قسمت اصلی نیز که برای یادداشت برداری وجود دراد. دفترچه یاداشت چرمی  خبرنگاری نیکاگستروارنا دارای تنوع رنگی زیادی می باشد که انتخاب را برای مشتری آزاد می کند .

دفترچه یادداشت کش بسته

اندازه این دفترچه نیز همانند دفترچه خبرنگاری چرمی A6 است جنس جلد چرمی آن نیز از بهترین و مرغوبترین چرم مصنوع ایتالیایی تهیه می شود. محلی برای کارتهای اعتباری و کارتهای هوشمند فرد در نظر گرفته شده همچنین موقعیتی برای قراردادن خودکار نیز وجود دارد . قسمت عظم دفترچه یاداشت نیز همانند بقیه مربوز به یادداشت های و ورق های یادداشت کی باشد. این دفترچه توسط کشی کاملا بسته می شود و از این بابت نیز خیلی شیک و ترو تمیز دیده می شود.

***توجه

برای هر دو مورد بالا تعداد برق کاغذی که تهیه می شود ۵۰ برق است .

تیراژ مورد نیاز برای دفترچه یادداشت چرمی

برای تعداد تیراژ و چاپ دفترچه یاداشت چرمی و یا هر نوع دفترچه یاداشت دیگری شرکت های تبلیغاتی تعرفه های خاصی را برای خود دارند ولی در کل استاندارد خیلی از شرکت ها در حدود ۱۰۰۰ یا ۲۰۰۰ عدد می باشد. با این تفاوت که اگر تعداد خواست مشتری از این بالاتر باشد تخفیف خواهند داشت و هزینه با بالا رفتن تعداد کمتر خواهد شد. همچنین برعکس در صورت دخواست اختصاصی و طرح خاص بر روی جلد دفترچه نیز هزینه های اضافی بر عهده مشتری خواهد بود.

دفترچه یادداشت تبلیغاتی در سه حالت انجام می شود:

سیلک

این نوع چاپ به صورت تمام رنگ انجام می شود.

لیزر

چاپ لیزر از کیفیتی بالاتری به نسبت سایر انواع چاپ ها می باشد. و تقریبا مدت زمان برای چاپ ۱۰۰۰ عدد ۱۰ روز زمان لازم هست.

داغکوب

یاز به ۱ روز زمان برای ساخت کلیشه دارد و باید قبل از دوخت این چاپ زده شود.

مستقیم با تولید کننده دفتر یادداشت چرمی


مستقیم با تولید کننده دفتر یادداشت چرمی

تیم تولید دفترچه یادداشت چرمی نیکاگستروارنا با تلاش فراوان توانسته است به این امکان دست پیدا کند که تمامی واسط ها را از سیستم خود جدا کرده و امروز مشتری مستقیم با تولید کننده دفتر بادداشت چرمی می تواند ارتباط برقرار کند. با این کار کلی از هزینه های اضافی از دوش مشتری برداشته می شود و با قیمتی واقعی اقدام به خرید دفترچه یادداشت چرمی می کند. ارتباط مستقیم با تولید کننده دفترچه یادداشت چرمی از بزرگترین مزیت های همکاری و کار با شرکت تبلیغاتی ما می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مستقیما از طریق وب سایت رسمی نیکاگستروارنا با در ارتباط باشید.
مشاورین فروش ما همیشه بهترین گزینه خرید  انواع سر رسید و دفترچه یادداشت با جلد چرمی را برای شما پیشنهاد خواهند داد.