تقویم رومیزی , قیمت تقویم رو میزی , تولید کننده تقویم رومیزی , خرید تقویم رو میزی , فروش تقویم رو میزی , تقویم رو میزی نیکاگستروارنا : همه ی ما انسان ها برای اینکه بتوانیم برنامه ریزی دقیقی در زندگی خود داشته باشید نیاز داریم تا ایام روزگار را به شکلی تقسیم بندی کنیم.تقویم یکی از مواردی است که می توان به صورت های متفاوتی چاپ شود که شامل رومیزی، دیواری،کتابی و … هستند. تقویم ها از زمانی اختراع شدند که آدم ها احساس کردند تا روزهای مهم خود را همیشه به یاد داشته باشند.

بیشترین مخاطب ها برای تقویم ها در دنیا ، تقویم میلادی هستند که تاریخ آنها به تولید حضرت مسیح بازمی گردد وخود تاریخی ۲۰۱۷ساله داشته است. تقویم های هجری قمری بیشتر در کشورهای مسلمان استفاده می شود ولی تقویم شمسی که پیدایش آن بر پایه گردش زمین به دور خورشید و علم ستاره شناسی بوده است به عنوان دقیق ترین و کامل ترین تقویم به شمار می رود که این تقویم توسط یونانیان و ایرانیان کشف و اختراع گردید.

 

تقویم رومیزی

یکی از هدیه های که معمولا در پایان هرسال شرکت ها به همکاران و مشتریان خود می دهند تقویم رومیزی است.این تقویم ها در اندازه های متفاوتی هستند و دارای شکل های متنوع و رنگ ها و طرح های مختلفی می باشند. یکی از روش های موثر در تبلیغات و معرفی شرکتها تقویم رومیزی می باشد. معمولا کمتر شرکتی را می بینید که تقویم رومیزی در آن وجود نداشته باشد و از آن برای تبلیغ خدمات و محصولاتش استفاده نکرده باشد.

البته در خانه ها هم این تقویم ها بر روی میزها بسیار دیده می شوند.یکی از بهترین مزیت های که تقویم های رومیزی دارند این است که دیگری نیازی نیست ورق بزنید و به دنبال تاریخ باشید همه چیز مقابل چشمان شماست. مزیتی که تقویم رومیزی برای شرکت های اهداکننده دارد این است که با حک لوگو روی تقویم یا داخل صفحه های آن می توانند همیشه مورد توجه اشخاص استفاده کنند باشند و در واقعی نوعی حضور آنها در محیط تلقی می شود.

گاهی به دلیل شرایط اقتصادی که وجود دارد شرکت ها از تقویم های رومیزی که به صورت اختصاصی طراحی و تولید می شوند، استفاده نمی کنند.

تقویم رومیزی اختصاصی

گاهی شرکت های هستند که می خواهند تقویم های رومیزی اختصاصی داشته باشند تا بتوانند بیشتر دیده شوند. تقویم های رومیزی اختصاصی ویژگی های داشته اند که موارد زیر را شامل می شوند:

تغییر ابعاد : اگر تعداد تیراژهای سفارش بالا باشد و تولید کننده نیز بپزید می توان تقویم های رومیزی را مطابق با سایزی که مشتری تعیین می کند، تولید کرد.

چاپ روی صفحات : عموما در طراحی صفحه های تقویم رومیزی و در بخش حاشیه ی تقویم ، فضای خالی در نظر گرفته می شود تا در این قسمت طرح ، نوشته و لوگوی شرکت سفارش دهنده قرار گیرد.

چاپ پشت صفحات : چاپ تقویم به این صورت است که بر روی هر برگه از یک ماه از سال نوشته می شود.در پشت صفحه می توان برای تصاویر مورد نظرتان یا درج تبلیغات استفاده کرد که به عنوان بهترین قسمت می باشد.اگر مشتری درخواست بدهد که تصویر و پیامهای تبلیغاتی را روی تقویم چاپ کنند می توان از این قسمت ها استفاده کرد.


سر رسید , سر رسید اختصاصی , سالنامه